Про додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID – 19

Дата: 04.09.2020 11:26

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

РІШЕННЯ

09.09.2020                                             смт Катеринопіль                                                  № __

Про додаткові заходи щодо недопущення

поширення захворювань, спричинених

коронавірусом  COVID  19

Відповідно до підпункту 4 пункту "а" частини першої статті 30, підпункту 2 пункту "б"  статті 32, статей 40, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Катеринопільської районної державної адміністрації "Про додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID - 19" (протокол №30 від 28.08.2020 року),  виконком селищної ради вирішив :

1. Рішення  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Катеринопільської районної державної адміністрації "Про додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID - 19" (протокол №30 від 28.08.2020 року), взяти до неухильного виконання (додається).

2. Апарату виконкому селищної ради забезпечити проведення роз´яснювальної роботи щодо попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2.

3. Апарату виконкому селищної ради для оперативного реагування на виникнення респіраторних захворювань забезпечити проведення обліку громадян, що прибувають до селища з території "червоної  зони" та із-за кордону.

4. Зобов´язати комунальне підприємство "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство" Катеринопільської селищної ради надати Катеринопільському районному управлінню Держпродспоживслужби в Черкаській області всебічне сприяння у питанні утилізації засобів індивідуального захисту та інших відходів, пов´язаних з лікуванням пацієнтів, хворих на хворобу COVID – 19, спричинену коронавірусом SARS-COV-2.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на селищного голову, заступника селищного голови з питань виконавчого комітету та секретаря виконкому.

Селищний голова                                                                                          Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови

з питань виконавчого комітету