Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів в смт Катеринопіль

Дата: 04.09.2020 11:28

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

РІШЕННЯ

09.09.2020                                     смт.  Катеринопіль                                                      № __

Про проведення конкурсу на визначення
виконавця послуг з вивезення твердих та
рідких побутових відходів в смт Катеринопіль

Відповідно до підпункту 7 пункту "а" статті 30,  статей 40, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись  Законами України "Про житлово-комунальні послуги", "Про відходи", "Про благоустрій населених пунктів", постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 "Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами", постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173 "Питання надання послуг з вивезення побутових відходів",  з метою поліпшення санітарно-побутових умов у смт Катеринопіль, виконком селищної  ради вирішив :

1. Провести конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів в смт Катеринопіль.

2. Затвердити конкурсну комісію на визначення виконавця послуг з вивезення  твердих та рідких побутових відходів в смт Катеринопіль (додаток 1).

3. Затвердити конкурсну документацію на визначення виконавця послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів в смт Катеринопіль (додаток 2).

4. Оголошення про проведення конкурсу опублікувати в місцевих засобах масової інформації.

5. Комунальному підприємству "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство" Катеринопільської селищної ради до визначення виконавця послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів в смт Катеринопіль забезпечити надання послуг з вивезення  твердих та рідких побутових відходів в смт Катеринопіль.

6. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань  виконавчого комітету.

Селищний голова                                                                                          Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови

з питань виконавчого комітету