12.08.2020 смт Катеринопіль № 78 Про вирішення питання, порушеного у заяві гр. Коляди Н.Х.

Дата: 17.08.2020 12:11

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

РІШЕННЯ

12.08.2020                                             смт Катеринопіль                                                     № 78

Про вирішення питання,
порушеного  у  заяві
гр. Коляди Н.Х.

Відповідно до  підпункту 6 пункту "б" статті 31, статей 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі Земельного кодексу України, Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Державних будівельних норм України "Планування та забудова територій" (ДБН Б.2.2 – 12 : 2019), розглянувши Акт від 22.07.2020 року обстеження  обставин порушення норм добросусідства та Державних будівельних норм України  (відповідно до заяви громадянки Коляди Н.Х. (К-вх-66/02-13 від 20.07.2020 року)), виконком  селищної ради  вирішив :

1. Затвердити  Акт обстеження  обставин порушення норм добросусідства та Державних будівельних норм України  (відповідно до заяви громадянки Коляди Н.Х. (К-вх-66/02-13 від 20.07.2020 року)), (додається).

2. Зобов´язати гр. Глущенка Бориса Семеновича (смт Катеринопіль, пров. Шкільний, 4) до 01.09.2020 року перенести місце утримання домашньої птиці (качок) на відстань не менше 15 метрів від житлового будинку гр. Коляди Ніни Харлампіївни (смт Катеринопіль, вул. Ватутіна, 2-б).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію по розгляду заяв та скарг  при виконавчому комітеті Катеринопільської селищної ради.

Селищний голова                                                                                          Іван ГЕГЕДОШ