Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації під час проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

Дата: 11.09.2020 14:32

ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

09.09.2020                                   смт Катеринопіль                                    №92

Про відведення місць для розміщення матеріалів

передвиборної агітації під час проведення чергових

місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

Керуючись частиною першою статті 52, частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання частини четвертої статті 56 Закону України «Про місцеві вибори», виконком селищної  ради вирішив:

1.Визначити місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації згідно з додатком.

2.В.о. начальника КП "Катеринопільське СЖКГ" Катеринопільської селищної ради (Котенку В.В.):

2.1.Провести інвентаризацію спеціальних  стендів  і дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації, що будуть розташовані на території  смт Катеринопіль.

3.Керівникам підприємств, організацій, закладів та установ, партій та громадських організацій смт Катеринопіль не допускати розміщення матеріалів передвиборної агітації по виборах  депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в інших місцях, окрім  спеціально обладнаних стендів та дошок оголошень.

4.Контроль  за виконанням  рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету.

Селищний голова                                                          Іван ГЕГЕДОШ

до рішення виконавчого комітету

від 09.09.2020 № 92

ПЕРЕЛІК

місць для  розміщення  матеріалів  передвиборної  агітації

по чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

25 жовтня 2020  року

Адреса та місце розташування

Примітки

1.

вул.Соборна - площа біля приміщень готелю "Лілея" та "Теплий дім".

2.

вул.В¢ячеслава Чорновола біля входу  до місцевого ринку

3.

вул.Сергія Єфремова – стенд навпроти приміщення ПП "Регіон-плюс"