Катеринопільська РДЛВМ повідомляє Вас! Про організацію заходів з проведення  осінньої кампанії з пероральної імунізації диких мясоїдних тварин у 2020 році

Дата: 11.09.2020 16:01

Катеринопільська РДЛВМ повідомляє Вас проте,що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території області відповідно до наказу Держпродспоживслужби України від 21.08.2020 року №546 «Про організацію заходів з проведення  осінньої кампанії з пероральної імунізації диких мясоїдних тварин у 2020 році» У черкаській області розпочнеться планова пероральна  імунізація диких мясоїдних тварин проти сказу повітряним методом ( орієнтовно  у вересні  2020 року,в залежності від погодніх умов,втому числі у вихідні дні) Розповсюдження принад ,які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу,буде здійснюватися авіатранспортом над лісовими  та сільськогосподарськими  угіддями,поза територіями населених пунктів та водойм.Принада безпечна для людей  і тварин,має вигляд  брикетів  розміром сірникову коробку з різким запахом  мясокісткового борошна.У середині  приманки знаходиться  капсула з вакциною проти сказу.Дана інформація доведена для обізнаності населення  з питань проведення пероральної імунізації диких мясоїдних тварин проти сказу.

Начальник Катеринопільської РДЛВМ                      Олександр КУЗЬМЕНКО