Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія району Черкаської області П О С Т А Н О В А смт Катеринопіль 14 год. 00хв. "25" вересня 2020 року №7 Про реєстрацію Вовкотруб Валентини Іванівни кандидатом на посаду Катеринопільсь

Дата: 30.09.2020 13:56

Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія

Звенигородського району Черкаської області

П О С Т А Н О В А

смт Катеринопіль

14 год. 00хв.

"25" вересня 2020 року                           7

Про реєстрацію Вовкотруб Валентини Іванівни кандидатом на посаду Катеринопільського селищного головиКатеринопільського району, висунутого шляхом самовисування

25 вересня 2020 року до Катеринопільської селищної територіальної виборчої комісіїВовкотруб Валентина Іванівна особисто подала заяву про самовисування  та інші, визначені частиною другою статті 224 Виборчого кодексу України, документи для реєстрації кандидатом на посаду Катеринопільського селищного голови Катеринопільського району в єдиному багатомандатному виборчому окрузі на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши вищезгадані документи, Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія встановила відповідність цих документів вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи вищевказане, керуючись статтями 216, частиною першою і шостою статті 221, частинною другою статті 224, статтею 229  Виборчого кодексу України, Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати Вовкотруб Валентину Іванівну кандидатом на посаду Катеринопільського селищного голови, висунутого шляхом самовисування, в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

2. Видати не пізніше 30 вересня 2020 року Вовкотруб Валентині Іванівні посвідчення кандидата на посаду Катеринопільського селищного голови.

3. Рішення про реєстрацію Вовкотруб Валентини Іванівникандидатом на посаду Катеринопільського селищного голови, висунутого шляхом самовисування, в єдиному багатомандатному виборчому окрузі розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії не пізніше 30 вересня 2020.

4. Передати відомості щодо реєстрації Вовкотруб Валентини Іванівни кандидатом на посаду Катеринопільського селищного голови, висунутого шляхом самовисування, в єдиному багатомандатному виборчому окрузі до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною дев’ятою статті 229 Виборчого кодексу України.

Головуючий на засіданні,

голова селищної територіальної

виборчої комісії                                                                  М. Лисенко

(підпис)