Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія Звенигородського району Черкаської області П О С Т А Н О В А смт Катеринопіль 14 год. 00хв. "25" вересня 2020 року №14 Про реєстрацію Ситник Віталія Анатолійовича кандидатом на посаду Катери

Дата: 30.09.2020 15:22

Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія

Звенигородського району Черкаської області

П О С Т А Н О В А

смт Катеринопіль

14 год. 00хв.

"25" вересня 2020 року                           14

Про реєстрацію Ситник Віталія Анатолійовича кандидатом на посаду Катеринопільського селищного голови Катеринопільського району, висунутого шляхом самовисування

25 вересня 2020 року до Катеринопільської селищної територіальної виборчої комісії Ситник Віталій Анатолійович особисто подав заяву про самовисування  та інші, визначені частиною другою статті 224 Виборчого кодексу України, документи для реєстрації кандидатом на посаду Катеринопільського селищного голови Катеринопільського району в єдиному багатомандатному виборчому окрузі на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши вищезгадані документи, Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія встановила відповідність цих документів вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи вищевказане, керуючись статтями 216, частиною першою і шостою статті 221, частинною другою статті 224, статтею 229  Виборчого кодексу України, Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати Ситник Віталія Анатолійовича кандидатом на посаду Катеринопільського селищного голови, висунутого шляхом самовисування, в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

2. Видати не пізніше 30 вересня 2020 року Ситник Віталію Анатолійовичу посвідчення кандидата на посаду Катеринопільського селищного голови.

3. Рішення про реєстрацію Ситника Віталія Анатолійовича кандидатом на посаду Катеринопільського селищного голови, висунутого шляхом самовисування, в єдиному багатомандатному виборчому окрузі розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії не пізніше 30 вересня 2020.

4. Передати відомості щодо реєстрації Ситника Віталія Анатолійовича кандидатом на посаду Катеринопільського селищного голови, висунутого шляхом самовисування, в єдиному багатомандатному виборчому окрузі до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною дев’ятою статті 229 Виборчого кодексу України.

Головуючий на засіданні,

Голова селищної територіальної

виборчої комісії                                                                  М. Лисенко

(підпис)