П О С Т А Н О В А смт Катеринопіль "05 " листопада 2020 року № 35 16год.30 хв. Про обрання селищного голови Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Дата: 19.11.2020 10:57

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія Звенигородського району Черкаської області

П О С Т А Н О В А

смт Катеринопіль

"05 " листопада 2020 року                                                                      35

16год.30 хв.

Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія на підставі протоколу Про результати голосування з виборів Катеринопільського селищного голови  Звенигородського району Черкаської області   в єдиному одномандатному виборчому окрузі від 05 листопада 2020 року встановила, що найбільшу кількість голосів виборців в єдиному одномандатному селищному  виборчому окрузі – тисячу шістсот вісімнадцять, набрав Коваленко Володимир Андрійович.

Враховуючи вищевикладене, керуючись частиною четвертою статті 23, частиною четвертою статті 37, пунктом 17 частини 2 статті 206, частиною першою статті 278, частиною першою статті 282  Виборчого кодексу України Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія,

постановляє:

1.Визнати обраним Катеринопільським селищним головою Коваленка Володимира Андрійовича, 06.07.1960 року народження , освіта вища, безпартійний, голова Катеринопільської районної державної адміністрації, місце проживання : смт Катеринопіль Катеринопільського району Черкаської області, висунутий шляхом самовисування.

2.Розмістити постанову для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії , на веб-сайті Катеринопільської селищної ради , а також офіційно оприлюднити шляхом опублікування у засобах масової інформації .

3.Передати відомості щодо обрання Коваленка Володимира Андрійовича  Катеринопільським селищним головою до Центральної виборчої комісії.

Голова комісії                                   ________________   М. ЛИСЕНКО

(підпис)