ПОСТАНОВА смт Катеринопіль «17»листопада 2020 року №38 «10» год. «40»хв. Про обрання депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати від ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ЧЕРКАЩАНИ»

Дата: 19.11.2020 11:15

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2020року

Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія Звенигородського району Черкаської області

ПОСТАНОВА

смт Катеринопіль

«17»листопада 2020 року                                                                                        №38

«10» год. «40»хв.

Відповідно до  частини п’ятої статті  283 Виборчого Кодексу України, постанови Центральної виборчої комісії  від 28 жовтня 2020 року № 433 «Про Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів», відповідна територіальна виборча комісія зобов’язана визнати особу, яка подала заяву про відмову від депутатського мандата такою, яка не набула депутатського мандата та визнає  обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати у відповідному територіальному (у разі обрання за територіальним виборчим списком) або єдиному ( у разі обрання за єдиним виборчим списком) виборчому списку кандидатів від відповідної місцевої організації політичної партії, за яким було обрано особу, яка не набула мандата.

Постановою Катеринопільської селищної територіальної виборчої комісії Звенигородського району Черкаської області від 17.11.2020 року №37  визнано, обраного на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року депутатом Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області від ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ЧЕРКАЩАНИ» Коваленка Олександра Анатолійовича , таким, що не набув депутатського мандата, наступним кандидатом за черговістю в територіальному  виборчому спискуЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГООБ’ЄДНАННЯ «ЧЕРКАЩАНИ», територіальний виборчий округ № 2, значиться Янковенко Галина Володимирівна.

На підставі вищевикладеного,  Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1.Визнати обраним депутатом Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області наступного за черговістю кандидата в депутати в територіальному виборчому списку ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ЧЕРКАЩАНИ» Янковенко Галину Володимирівну, 07.02.1975 року народження, член ВО «ЧЕРКАЩАНИ», місце проживання: с. Бродецьке, Катеринопільський район, Черкаська  область, обрана у територіальному виборчому окрузі № 2.

2.Копію постанови невідкладно надіслати до Центральної виборчої комісії на паперових носіях.

3.Постанову оприлюднити на офіційному сайті Катеринопільської селищної  ради Звенигородського району Черкаської області  та на стенді Катеринопільської селищної територіальної виборчої комісії Звенигородського району Черкаської області.

Голова

територіальної виборчої комісії                                                                  М.ЛИСЕНКО

Секретар

територіальної виборчої комісії                                                                      О.КУЦЕРУК