ПОСТАНОВА смт Катеринопіль «25»листопада 2020 року №40 «11» год. «20»хв. «Про реєстрацію депутатів Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області»

Дата: 25.11.2020 13:28

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2020 року

Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія Звенигородського району Черкаської області

ПОСТАНОВА

смт Катеринопіль

«25»листопада 2020 року                                                              №40

«11» год. «20»хв.

Розглянувши заяви, які надійшли від  осіб обраних на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року депутатами Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області,24.11.2020 року від Гегедоша Івана Тіберійовича, Левицького Мирона Матвійовича, Приходька Сергія Мусійовича відповідно до вимог частини 1 статті 283 Виборчого кодексу України та Постанови ЦВК від 28 жовтня 2020 року № 433 « Про Роз’яснення щодо порядку реєстрації обраних депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів», беручи до уваги протокол Катеринопільської селищної територіальної виборчої комісії Звенигородського району Черкаської  області «Про результати виборів депутатів Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області»від 05.11.2020, Катеринопільська селищна територіальна виборча комісія Звенигородського району Черкаської  області в межах своїх повноважень, передбачених пунктом 18 частини 2 статті 206 Виборчого кодексу України, керуючись частиною 3 статті 283 Виборчого кодексу України постановляє:

1.Зареєструвати депутатами Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської областіосіб обраних депутатами на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року згідно з додатком.

2.Копію постанови невідкладно надіслати до Центральної виборчої комісії на паперових носіях.

3.Постанову оприлюднити на офіційному сайті Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області та на стенді Катеринопільської селищної територіальної виборчої комісії Звенигородського району Черкаської області.

Голова

територіальної виборчої комісії                                        М.ЛИСЕНКО

Секретар

територіальної виборчої комісії                                             О.КУЦЕРУК