Катеринопільська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Привітання голови ОТГ Шановні земляки, жителі нашого славного Катеринопільського краю!

Дата: 31.12.2020 12:04

Шановні земляки, жителі нашого славного Катеринопільського краю!

Від щирого серця вітаю Вас та Ваші родини з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Ось і добігає до свого завершення високосний  2020 рік, який видався для всіх нас складним, насиченим різноманітними подіями важливими як для новоствореної Катеринопільської громади так і для кожного з нас.

Висловлюю вдячність усім жителям громади за розуміння і підтримку, за стійкість та віру у краще майбутнє рідного краю. Переконаний, що попереду — плідні трудові будні, які принесуть для громади вагомі та реальні здобутки. Нехай новий рік стане наступним важливим етапом в реалізації тих перетворень, які ми здійснюємо сьогодні. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці.

Наприкінці 2020 року спільно з працівниками органів державної влади та місцевого самоврядування, депутатським корпусом нам успішно вдалось закласти міцний фундамент для подальшого розвитку та процвітання Катеринопільської громади.

Яким же буде рік прийдешній - багато в чому залежить від нас самих.

Тож, нехай сяйво Різдвяної зірки осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашої рідної Катеринопільщини - краю хліба, квітів і добра!

У переддень Нового 2021 року бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, миру, життєвих гараздів та благополуччя, злагоди та добробуту.

Щасливого Вам Нового року та добрих Різдвяних свят!

З повагою, Катеринопільський селищний голова          Володимир Коваленко