Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

До уваги жителів громади!

Дата: 17.01.2021 08:41

У зв’язку зі зниженням температури  атмосферного повітря та з метою запобігання виникнення випадків переохолодження, необхідності надання допомоги громадянам, у першу чергу малозахищеним верствам населення на території Катеринопільської територіальної громади відкрито пункти обігріву, де можна отримати допомогу та гарячі напої.

Пункти обігріву функціонують відповідно до погодних умов та розташовані у приміщенні Катеринопільської селищної ради (адреса:смт Катеринопіль,вул. Соборна,12), а також приміщеннях сільських рад у населених пунктах громади.