Шановні земляки!

Дата: 19.01.2021 08:28

Фото без описуСьогодні, ми з усім православним світом відзначаємо велике християнське свято — Хрещення Господнє.

Цей радісний і світлий день, який називається в народі Водохрещем, завершує цикл новорічно-різдвяних свят.Понад 2 тисячі років тому Ісус зробив в цей день обряд хрещення в святих водах річки Йордан.

На спомин про хрещення Ісуса Христа цього дня всі річки та водойми освячуються хрестом і молитвою, а вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро.

Це свято ми обов’язково маємо зустріти з чистими помислами та добрими намірами, зі злагодою у серці та думках.

Тож, з нагоди цього величного свята, прийміть найщиріші вітання з побажаннями міцного здоров’я, щастя, родинної злагоди, миру та добробуту. Нехай священна Йорданська вода очистить Ваші душі від усіх тривог і негараздів, а Господь наповнить Ваше життя радістю й теплом, обдарує всіма земними благами, невичерпною енергією та довголіттям, додасть віри у краще майбутнє рідної Катеринопільщини.

Сердечно зичу Вам душевної гармонії та добра, наснаги й благополуччя , злагоди і любові!

Христос Хрещається!

З повагою,