Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Відбувся захід з нагоди Дня Соборності України

Дата: 22.01.2021 16:23

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня Соборності України в селищі Катеринопіль відбулося покладання квітів до погруддя видатному поборнику вільної України Т.Г. Шевченку.

У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Володимир Копійченко, селищний голова Володимир Коваленко, працівники районної державної адміністрації та селищної ради.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто ціною власного життя століттями виборював соборну і незалежну Українську державу, здобував право прийдешніх поколінь на свободу та цілісність нашої держави.