Катеринопільщину накрило снігом

Дата: 29.01.2021 09:04

Фото без описуПівденний циклон накрив Катеринопільщину сніговим покривом.У період 27-28 січня випало 35-40 см опадів у вигляді мокрого снігу. Висота снігу сьогодні вранці становить 40-45 см.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних із ускладненням погодних умов, мінімізації їх негативних наслідків та оперативного реагування, ведеться моніторинг можливого впливу погодних умов на стале функціонування транспортного сполучення, систем життєзабезпечення та енергопостачання населених пунктів,а саме:

-організовано  оперативне реагування та залучення необхідних сил і засобів для забезпечення проїзду транспорту на автомобільних дорогах (силами ТОВ ″Дорбудсервіс″) та в населених пунктах (силами та засобами місцевих господарств, ПП ″Регіон+″, КП "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство" Катеринопільської селищної ради, ліквідація аварій у системах життєзабезпечення і відновлення енергопостачання населених пунктів;

-проводиться профілактичне оброблення дорожнього покриття протиожеледними і фрикційними матеріалами та снігоочищення доріг, насамперед автобусних маршрутів, крутих спусків і підйомів та інших аварійно-небезпечних місць, перевальних ділянок, під`здів до залізничних переїздів.