Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади: Директора Центру надання соціальних послуг Катеринопільської селищної ради

Дата: 01.02.2021 08:20

На підставі рішення виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради від 27.01.2021 № 13 “Про організацію проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг”  та відповідно до частини другої статті 13 Закону України “Про соціальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 “Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору” оголошується конкурс на заміщення вакантної посади  директора Центру  надання соціальних послуг Катеринопільської селищної  ради (далі – Центр).

Місце знаходження  Центру надання соціальних послуг Катеринопільської селищної ради: 20501, Черкаська область, Катеринопільський район, смт Катеринопіль, вул. Соборна, 49.

Основними завданнями  Центру є:

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Заробітна плата директора складається з посадового окладу, надбавок передбачених чинним законодавством.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08.00 години  1 лютого 2021 року до 17.00 години  15 лютого 2021 року включно.

Документи приймаються  за адресою:  Черкаська область, смт Катеринопіль, вул. Соборна, 12 (відділ комунальної власності Катеринопільської селищної ради).

Для участі в конкурсі претендент особисто подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

– перспективний план розвитку Центру надання соціальних послуг Катеринопільської селищної ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 5 років.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 19 лютого 2021 року в приміщенні      Катеринопільської селищної ради за адресою: Черкаська область, смт Катеринопіль, вул. Соборна,12.

Для довідок та подання документів звертатися у відділ комунальної власності Катеринопільської селищної ради та  за телефоном :  3 00 38

Перелік запитань для перевірки на знання норм Закону України «Про соціальні послуги», нормативно-правових актів у сфері надання соціальних послуг, державних стандартів надання соціальних послуг.