До уваги депутатів Катеринопільської селищної ради

Дата: 04.02.2021 17:00

Фото без опису10 лютого 2021 року о 10.00 годині, в актовому залі адмінприміщення Катеринопільської селищної ради, що розташоване за адресою: вул. Соборна, 12, відбудеться чергова 3 сесія Катеринопільської селищної ради VIII скликання.
На розгляд сесії вносяться наступні питання:
1.Про виконання бюджетів сіл Катеринопільської територіальної громади за 2020 рік.
2.Про внесення змін до рішення селищної ради "Про бюджет Катеринопільської селищної  територіальної громади на 2021 рік".
3.Про затвердження Положень про виконавчі органи ради.
4.Про прийняття майна комунальної власності.
5.Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ "Центр надання адміністративних послуг" Катеринопільської селищної ради.
6.Про затвердження Програми профілактики злочинності в Катеринопільській територіальній громаді на 2021-2025 роки.
7.Про затвердження технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та предачу їх у приватну власність, оренду та зміну цільового призначення земельної ділянки.
8.Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
9.Про погодження переоформлення права постійного користування земельною ділянкою.
11.Про продовження терміну договорів.
12.Різне.
На сесію запрошуються депутати селищної ради, районної та обласної рад, керівники установ та організацій, представники засобів масової інформації, громадські активісти, жителі селища.

Апарат селищної ради та її виконавчого комітету