Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Катеринопільський селищний голова Володимир Коваленко провів нараду з приватними підприємцями-перевізниками

Дата: 04.02.2021 15:20

29.01.2021 року, Катеринопільським селищним головою Володимиром Коваленком проведено нараду за участю приватних підприємців - перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на приміських  маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Катеринопільській селищній територіальній громаді.

В ході наради обговорювались питання щодо відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Катеринопільській селищній територіальній громаді, відповідні кошти були передбачені у Катеринопільському селищному бюджеті.

Присутні на нараді також обговорили актуальні питання у сфері пасажирських перевезень на автомобільному транспорті, зокрема, вартість проїзду, пасажиропотік, розклад руху та безпеку пасажирських перевезень.