До уваги депутатів Катеринопільської селищної ради

Дата: 08.02.2021 21:10

3 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання 11.02.2021:

1. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Бродецьке за  2020 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Вербовець за  2020 рік.

3. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Вікнине за  2020 рік.

4. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Гончариха за  2020 рік.

5. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Гуляйполе за  2020 рік.

6. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Кайтанівка за  2020 рік.

7. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Лисича Балка за  2020 рік.

8. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Новоселиця за  2020 рік.

9. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Пальчик за  2020 рік.

10. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Петраківка за  2020 рік.

11. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Потоки за  2020 рік.

12. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Розсохуватка за  2020 рік.

13. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Стійкове за  2020 рік.

14. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Шостакове за  2020 рік.

15. Про затвердження звіту про виконання  сільського  бюджету с. Ямпіль за  2020 рік.

16. Про затвердження звіту про виконання бюджету Катеринопільської селищної ради за 2020 рік.

17. Про внесення змін до рішення селищної ради "Про бюджет Катеринопільської селищної  територіальної громади на 2021 рік".

18.Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ "Центр надання адміністративних послуг" Катеринопільської селищної  ради.

19.Про затвердження Положення про відділ земельних відносин, аграрних питань та екології Катеринопільської селищної ради.

20.Про Порядок складання, затвердження (погодження) та контроль виконання фінансового плану комунального підприємства.

21.Про безоплатне прийняття нерухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Катеринопільського району до комунальної  власності  Катеринопільської територіальної громади.

22.Про безоплатне прийняття окремо індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Катеринопільського району до комунальної  власності  Катеринопільської територіальної громади.

23.Про затвердження структури та статуту  в новій редакції  КЗ "Публічна бібліотека територіальної громади" Катеринопільської селищної ради.

24.Про  затвердження Програми профілактики злочинності в Катеринопільській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

25.Про затвердження фінансових планів комунальних підприємств.

26.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Ямпіль Катеринопільської територіальної громади Черкаської області .

27.Про затвердження технічних документацій із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок .

28.Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

29.Про припинення права користування земельними ділянками.

30.Про прийняття земельних ділянок державної власності у комунальну власність Катеринопільської селищної ради.

31.Про включення до переліку земельних ділянок комунальної власності, права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами на земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 15,7111 га.

32.Про включення до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами.

33.Про виділення земельної ділянки частки (паю) в натурі (на місцевості).

34.Про продовження терміну дії договорів оренди на землі запроектованих польових шляхів в адмінмежах Катеринопільської селищної ради за межами с. Гуляйполе та с. Бродецьке.

35.Про надання дозволів на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) запроектованих польових доріг із земель, що розташовані за межами с. Бродецьке, с. Гуляйполе в адміністративних межах Катеринопільської селищної ради.

36.Про надання дозволів на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) не витребуваних часток (паїв) із земель, що розташовані за межами с. Потоки в адмінмежах Катеринопільської селищної ради.

37.Про продовження терміну дії договорів оренди землі ПП Крамару М.К.

38.Різне.

Апарат ради та її виконавчого комітету