Відбулася Першість Катеринопільської територіальної громади з футзалу

Дата: 22.02.2021 20:24

Фото без опису21 лютого 2021 р. у спортивній залі Катеринопільської ДЮСШ «Колос» відбулася Першість Катеринопільської територіальної громади з футзалу.

Розпочалася Першість із загального шикування, привітання селищного голови Володимира Коваленка, виконання присутніми Державного Гімну України та вшанування хвилиною мовчання памті Героїв Небесної Сотні.

У Першості  взяли участь 7 команд:  "Катеринопіль", "Низ" (Катеринопіль), "Рятівник" (РС УДСНС), "Маяк" (Вікнине), "Колеги" (Вікнине) та "Пальчик".

По завершенні змагань селищним головою Володимиром  Коваленком  командам-переможцям були вручені  кубки та медалі за призові місця: перше місце – команда "Низ", друге місце – команда "Катеринопіль", третє місце – "Рятівник". Індивідуальні нагороди отримали учасники заходу і в окремих номінаціях. Так, найкращим бомбардиром визнано Владислава Сумченка, найкращим гравцем - Анатолія Вовкотруба, найкращим воротарем - Анатолія Піщаного.

Змагання були організовані з метою популяризації спорту серед жителів громади.