У Катеринопільській багатопрофільній лікарні встановлено відеогастроколоноскоп

Дата: 25.02.2021 16:54

Вчора в Катеринопільській багатопрофільній лікарні відбулась дуже важлива і довгоочікувана подія - встановлення відеогастроколоноскопу в ендоскопічному кабінеті. Сучасний медичний апарат, який коштує 1 млн 300 тис. грн, придбано за сприяння благодійної організації Благодійний фонд ″МХП – Громаді″, сільгоспвиробників та приватних підприємств Катеринопільщини.

Селищний  голова Володимир Коваленко та головний лікар закладу Людмила Борецька зі словами глибокої вдячності від імені жителів Катеринопільської територіальної громади зустріли шанованих гостей:  директора ТОВ ″НВФ″Урожай″, депутата обласної ради Олександра Воскобойніка, заступника директора БФ ″МХП – Громаді″ Миколу Єфремцева, депутата обласної ради Олександра Коваленка, директора Катеринопільської філії ТОВ ″НВФ"Урожай″ Миколу Вовкотруба, та заступника голови райдержадміністрації Володимира Копійченка. Також були присутні представники від БФ ″МХП – Громаді″  Ірина Петренко, менеджер по роботі із соціальними проектами та Наталія Короп, фахівець із зв’язків з громадськістю.

Відтепер послугами сучасного медичного обладнання, яке підвищить якість діагностики та виявлення захворювань шлунково-кишкового тракту на ранніх стадіях зможуть користуватися жителі не лише Катеринопільської, Єрківської та Мокрокалигірської громад Катеринопільського району,а також жителі Звенигородського,Тальнівського, Шполянського районів, міста Ватутіне, Новоархангельського та Новомиргородського районів Кропивницької області.

Так, наявність даного сучасного обладнання гарантує медзакладу заключення пріоритетного пакету послуг з Національною службою здоров’я України для отримання додаткового фінансування у межах 1,2-1,5 млн. грн. щороку.

Забезпечувати надання медичних послуг за допомогою нового обладнання у Катеринопільській багатопрофільній лікарні буде кваліфікований професіонал медичної справи з багаторічним стажем роботи, лікар – ендоскопіст вищої категорії Левицький Мирон Матвійович

Медичний апарат придбано на умовах співфінансування БФ″МХП – Громаді″   (внесок становить – 1 млн 100 тис. грн.) та  сільгоспвиробників, приватних підприємств Катеринопільщини ( внесок становить -200 тис. грн.).

Катеринопільська селищна рада висловлює щиру вдячність за допомогу у придбанні для Катеринопільської багатопрофільної лікарні дороговартісного, сучасного медичного апарату відеогастроколоноскопу БФ″МХП – Громаді″, директору ТОВ ″НВФ″Урожай″, депутату обласної ради Олександру Воскобойніку, депутату обласної ради, голові ФГ ″Агро Вікторія″ Олександру Коваленку, Катеринопільській райдержадміністрації, сільгоспвиробникам та приватним підприємствам,які працюють на теренах Катеринопільського району та долучилися до цього проекту, зокрема, керівнику СТОВ ″ім. Гетьмана В.П.″ Бабченку О,М., керівнику ПСП ″Хлібороб″ Андрущенку Ю.Б., ПП Андрущенку В.Б., керівнику ТОВ ″Черкасибіозахист″ Зубачову С.Р., керівнику ПП ″Регіон-плюс″ Морозюку М.О., керівнику ПП ″Агровідродження″ Зайченку В.В., голові ФГ ″Новоселиця″ Ярмоленку О.І., керівнику СТОВ ім. Ватутіна Бурлаченку М.М., голові ФГ ″Дрибас Анатолій Степанович″ Дрибасу А.С., голові ФГ "Гончар А.С." Гончару А.С.,  керівнику СТОВ ім. Шевченка та голові ФГ ″Масляний″ Масляному М.С., заступнику директора центрального кластера АФ у формі ТОВ "Хлібороб" Кізяєву І.О., керівнику ТОВ ″Зарічанка″ Сиваченку О.В.

Селищна рада і надалі буде тісно співпрацювати з благодійними організаціями, меценатами та спонсорами, які мають бажання прийняти участь у реалізації проектів  на благо жителів громади.