Відбулось засідання виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради

Дата: 15.02.2021 10:41

Фото без опису09 лютого під головуванням селищного голови Володимира Коваленка,  відбулося засідання виконавчого комітету, на якому розглянуто ряд питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади, зокрема: про проекти рішень селищної ради щодо затвердження звітів про виконання сільських та селищного бюджетів  за 2020 рік; про прогнозовану потребу у фахівцях з вищою медичною освітою та взяття зобов’язань  щодо їх забезпечення безоплатним користуванням житлом; про погодження скорочення штату працівників комунального закладу “Катеринопільський будинок культури територіальної громади”;про проект програми профілактики злочинності в Катеринопільській територіальній громаді на 2021-2025 роки; про надання дозволу на видалення зелених насаджень;про визначення переліку об'єктів та видів суспільно-корисних робіт для відбування покарання та адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт;про прийняття на зберігання документів Катеринопільської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів та ін.

На початку засідання селищний голова Володимир Коваленко поінформував присутніх про стан доріг у населених пунктах селищної територіальної громади у зв¢язку з несприятливими погодними умовами, проблеми з подоланням їх наслідків та  висловив щиру вдячність за надану допомогу у розчистці снігу старостам населених пунктів громади та сільгоспвиробникам.

Альона Радзівіл, начальник відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій Катеринопільської селищної ради доповіла про виконання сільських та селищного бюджетів за 2020 рік  та  необхідність  затвердження звітів  про їх виконання на сесії селищної ради.

Головний лікар Катеринопільської багатопрофільної лікарні Людмила Борецька повідомила, що на сьогодні медзаклад потребує кадрів. Члени виконавчого комітету заслухали прогнозовану потребу у фахівцях з вищою медичною освітою та взяли зобов'язання стосовно забезпечення одного фахівця з вищою медичною освітою на строк не менше, ніж три роки безоплатним користуванням житлом з опаленням і освітленням у межах встановлених норм та доручили селищному голові звернутись до Управління охорони здоров'я Черкаської облдержадміністрації  щодо прогнозованої потреби у фахівцях з вищою освітою медичних спеціальностей.

У зв'язку з необхідністю скорочення витрат на утримання комунального закладу “Катеринопільський будинок культури територіальної громади”, виконавчий комітет  прийняв рішення про погодження скорочення штатної чисельності закладу та доручив директору закладу повідомити в установленому законодавством порядку працівників про скорочення штату, можливі зміни істотних умов праці, а також забезпечити дотримання соціально-правових гарантій працівників, визначених чинним законодавством.

Також, членами виконавчого комітету схвалено проект  Програми  профілактики злочинності в Катеринопільській територіальній громаді на 2021-2025 роки, метою якої є усунення передумов для вчинення правопорушень, удосконалення методів організації роботи і шляхів запобігання вчиненню правопорушень, активізація роботи з профілактики рецидивної злочинності, підвищення координуючої ролі органів місцевого самоврядування та виконавчої влади в розв’язанні проблем попередження злочинності та її негативних наслідків та удосконалення інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення.

З метою поліпшення благоустрою території селища Катеринопіль та запобігання виникнення небезпеки для життя і здоров’я населення, виконавчий комітет  селищної ради  вирішив надати дозвіл комунальному підприємству "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство" Катеринопільської селищної ради на видалення  зелених насаджень, які перебувають у незадовільному стані відповідно до поданої заяви жителя селища, а також  видати відповідний ордер.

У зв’язку з необхідністю забезпечення застосування до осіб, які вчинили адміністративне правопорушення, такого виду, адміністративного стягнення, як громадські роботи членами виконавчого комітету прийнято рішення про визначення об’єктів комунальної власності в  населених пунктах Катеринопільської територіальної громади (смт.Катеринопіль, с.Бродецьке, с.Вербовець, с.Вікнине, с.Грушківка, с.Гончариха , с.Ромейкове, с-ще Новоукраїнка, с.Гуляйполе, с.Кайтанівка, с.Лисича Балка, с.Новоселиця, с.Пальчик, с.Луківка, с.Петраківка,с.Потоки, с.Кобилянка, с.Розсохуватка, с.Стійкове, с.Шостакове, с.Ямпіль), для відбування покарання та адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт, а саме: території площ, парків, селищні (сільські) кладовища та сміттєзвалища;вулично-дорожня мережа та тротуари. Також, визначено види громадських робіт, що полягають у виконанні порушниками у вільний від роботи чи навчання час наступних безоплатних суспільно корисних робіт: санітарне очищення місць загального користування: територій площ, парків, вулично-дорожньої мережі та тротуарів, в т.ч. від снігу;навантаження твердих побутових відходів, включаючи негабаритне сміття, гілля тощо; покіс  трави на узбіччях доріг комунальної власності та  газонах.

На засіданні  також розглянуто листи Катеринопільської районноїФото без опису державної адміністрації та її структурних підрозділів та вирішено прийняти на  тимчасове довготривале зберігання документи  з кадрових питань (особового складу) та тимчасового (до 10 років) зберігання  Катеринопільської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів у зв’язку з їх реорганізацією.

Всі запропоновані проекти рішень, члени виконавчого комітету детально розглянули та підтримали одноголосно.