Дорогі жінки Катеринопільщини!

Дата: 07.03.2021 17:35

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і дбайливість.

Кожна з Вас – чарівна і неповторна, прекрасна і щира, вольова і рішуча. Своєю безмежною любов’ю Ви надихаєте чоловіків на добрі справи, спонукаєте на подвиги й звитяги. Ви захоплюєте, вражаєте та зігріваєте душу. А ще Ви – справжні берегині домашнього вогнища та сімейного затишку.

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки Катеринопільщини невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності громади.

Висловлюємо Вам щиру вдячність за сумлінну працю, розуміння, сердечність, милосердя, доброту, якими сповнені Ваші ніжні душі.

У цей святковий день сердечно бажаємо кожній із Вас міцного здоров’я, жіночого щастя, миру, злагоди , родинного затишку та душевного тепла. Нехай Вас не оминає радість та натхнення, а прекрасні почуття зігрівають серце, дарують наснагу для нових життєвих перемог.

Зі святом,любі жінки!

З повагою,

Селищний голова Володимир Коваленко,

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради