Команда ДЮСШ Колос (молодша група) взяла участь у дружньому турнірі з футзалу у місті Смоліне

Дата: 07.03.2021 16:28

Фото без описуВчора, команда ДЮСШ ″Колос″ (молодша група) взяла участь у дружньому турнірі з футзалу у місті Смоліне Кіровоградської області.

В першій грі з командою ДЮСШ "Смоліне" вони отримали поразку з рахунком 6:3. А вже у другій грі з командою ДЮСШ м. Голованівськ отримали перемогу з рахунком 7:1. Цікава була третя гра з командою ДЮСШ м. Смоліне старшою за віком (2006-2007р.н.) , яка закінчилася з рахунком 6:3 на користь команди ДЮСШ ″Колос″.

Багато позитивних емоцій від забитих голів, сльози від пропущених, великий досвід від турніруотримали майбутні чемпіони Катеринопільщини.