Володимир Коваленко взяв участь у засіданні клубу "Горлиця" та привітав його учасниць зі святом весни

Дата: 10.03.2021 17:37

Фото без описуСелищний голова Володимир Коваленко взяв участь у засіданні клубу "Горлиця", що проходило в Катеринопільській селищній бібліотеці. Вітаючи всіх учасниць клубу з святом весни, він подякував кожній з них за їх теплоту сердець, яку вони передають своїм дітям і онукам та побажав їм бути здоровими, щасливими і ще довго-довго залишатися берегинями свого роду. Також подякував присутнім на засіданні депутатам обласної ради Олександру Воскобойніку і Олександру Коваленку за всебічну допомогу Катеринопільській територіальній громаді. В знак вдячності за вагомий внесок у розвиток Катеринопільської громади він разом із місцевою майстринею Галиною Снігур подарували символічний оберіг для Олександра Воскобойніка. А Любов Приємська, директорка Катеринопільської селищної бібліотеки вручила коровай Олександру Коваленку в знак вдячності за його безвідказну допомогу.

Всі учасники заходу із задоволенням переглянули святковий концерт за участю самодіяльного колективу "Оберіг" та виступу відомого сучасного бандуриста Віктора Пашника.