Привітання селищного голови Володимира Коваленка з Днем землевпорядника

Дата: 13.03.2021 10:42

Фото без описуШановні працівники та ветерани землевпорядної служби Катеринопільщини!

У другу суботу березня Україна традиційно відзначає Ваше професійне свято – День землевпорядника.
 Земля – один з найважливіших природних ресурсів, наше основне національне багатство, наша святиня і  годувальниця.
  Професія землевпорядника є однією з найдавніших і завжди користувалася повагою. Вона була почесною в минулому, потрібна сьогодні та  стане ще більш актуальною у майбутньому.
  Від імені виконавчого комітету, депутатського корпусу Катеринопільської селищної ради щиро вітаю Вас із професійним  святом, адже від Вашого сумління, професіоналізму, досвіду, наполегливості значною мірою залежить ефективне та раціональне використання землі, її охорона та збереження для майбутніх поколінь.
 Тож бажаю Вам миру, міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту,  весняного настрою, людської пошани та нових звершень у справі збереження нашого безцінного скарбу – землі.

Добра та щастя Вам і Вашим родинам!

З повагою,

Селищний голова                                          Володимир Коваленко