14 березня відбулася Першість Катеринопільської територіальної громади з шахів та шашок

Дата: 14.03.2021 19:32

Фото без описуЛогічні настільні ігри продовжують захоплювати широкі верстви населення.Тому не дивно, що у залі Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №1 зібралося чимало охочих інтелектуалів з селища та сіл громади, серед яких як визнані майстри, ветерани, так і юні таланти. Усі вони прагнули перевірити свою інтуїцію та ерудицію. Кожен учасник змагань намагався перемогти, продумуючи свої ходи та намагаючись зруйнувати плани суперника.

Та виграли цього дня ті, хто мав кращу логіку, більшу витримку і холодний розум.

У шашках переміг Шкуренко Арсен, друге місце посів Лановенко Влад, третє – Цехмістренко Марк (усі – катеринопільчани). Цікаву гру показала Колісник Сніжана (с. Шостакове), яку нагороджено за кращий результат серед дівчат.

Серед шахістів перше місце виборов Чимішк’ян Темразій (c. Гуляйполе), 2 місце посів  Ярмолінський Кірілл (смт Катеринопіль), а 3 місце зайняв Рудаков Євген (с.Шостакове).

Вітаємо призерів!

Сподіваємося, що проведення турніру сприятиме популяризації шахів і шашок серед жителів громади, а молодь буде і далі підвищувати свою майстерність у цих видах спорту.