Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Сьогодні відбулися засідання постійних комісій

Дата: 18.03.2021 17:40

Напередодні чергової сесії Катеринопільської селищної ради в залі засідань почергово відбулися засідання трьох постійних комісій:

• з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та житлово-комунального господарства;

• з питань регулювання земельних відносин, містобудування, екології, охорони навколишнього середовища;

• з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, засобів масової інформації, забезпечення законності та правопорядку, роботи з громадськими організаціями, соціального захисту населення, комунальної власності, транспорту та зв’язку.

Депутати селищної ради під головуванням голів постійних комісій Юрія Колісника, Віталія Нагорного та Анатолія Штепана розглянули профільні питання, які взавтра будуть винесені на розгляд чергової сесії Катеринопільської селищної ради.

В роботі засідань постійних комісій взяли участь селищний голова Володимир Коваленко, начальники, головні та провідні спеціалісти структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради.

Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства та дитинства, у справах сім’ї, молоді та спорту заплановано провести взавтра перед засіданням сесії Катеринопільської селищної ради.