До відома власників пасік, розміщених у межах населених пунктів Катеринопільської територіальної громади!

Дата: 22.03.2021 16:23

Фото без опису Відповідно до повідомлення Катеринопільської районної державної лікарні ветеринарної медицини від 18.03.2021 №62, з  метою визначення стану епізоотичного благополуччя пасік, розміщених в населених пунктах, що входять до складу Катеринопільської територіальної громади, селищна рада звертає увагу пасічників на необхідність відправки підмору бджіл на лабораторне дослідження до Катеринопільського сектору Звенигородської лабораторії Держпродспоживслужби за адресою: смт Катеринопіль, вул. Черкаська, 9.

За додатковими довідками просимо звертатися до Катеринопільської районної державної лікарні ветеринарної медицини за тел.2-26-65.