Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!

Дата: 25.03.2021 11:52

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Служби безпеки України!

У нашому сьогоденні Служба безпеки є надійним щитом від протиправних  посягань на здобутки нашого народу, захищає державний суверенітет і конституційний лад, безпеку громадян, суспільства та  держави.

Ви з честю виконуєте поставлені перед Вами завдання, демонструючи при цьому професіоналізм, мужність, відданість справі та своєму службовому обов’язку.

Висловлюю Вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання професійного обов’язку перед громадою, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

З нагоди професійного свята бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх починаннях, миру і злагоди, нових професійних досягнень і добробуту Вашим родинам!

Нехай щодня Ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують тепло і затишок.

З повагою.

Селищний голова                                                             Володимир КОВАЛЕНКО