Відбулося засідання двох постійних комісій Катеринопільської селищної ради VIII скликання

Дата: 25.03.2021 17:46

Фото без описуСьогодні, у ході підготовки до другого засідання V сесії, відбулося засідання двох постійних комісій Катеринопільської селищної ради VIII скликання:

• з питань регулювання земельних відносин, містобудування, екології та охорони навколишнього середовища;

• з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, засобів масової інформації, забезпечення законності та правопорядку, роботи з громадськими організаціями, соціального захисту населення, комунальної власності, транспорту та зв'язку.

Під час засідань членами постійних комісій було опрацьовано всі винесені на розгляд профільні питання, активно обговорено проекти рішень по них та погоджено їх до розгляду на другому засіданні V сесії селищної ради.