Про пробне ЗНО

Дата: 13.04.2021 14:55

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 08.10.2020 №163 ″Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році″ 10 квітня 2021 року в Катеринопільському закладі загальної середньої освіти №1 відбулася сесія пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Для проходження тестування зареєструвалися 64 майбутніх випускників закладів освіти Катеринопільської,  Єрківської та Мокрокалигірської територіальних громад.

Особи, які зареєструвалися для участі у пробному тестуванні, мали можливість:

-ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року;

-виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

-дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;

-отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);

-психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

навчитися ефективно розподіляти час;

-оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1?12 балів, 100?200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Тестування проведено на належному рівні з дотриманням протиепідемічних заходів.