До відома депутатів Катеринопільської селищної ради та населення Катеринопільської територіальної громади

Дата: 14.04.2021 17:11

Фото без опису20 квітня о 09.00 годині, в актовому залі адмінприміщення селищної ради, відбудеться позачергова 6 сесія Катеринопільської селищної ради VIII скликання.

На розгляд сесії вносяться наступні питання:

1. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту у Катеринопільській територіальній громаді на 2021-2025 роки.

2.Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2020  №2-14/VIII "Про бюджет Катеринопільської селищної територіальної громади на 2021рік".

3.Про затвердження в новій редакції фінансового плану КНП "Катеринопільський центр первинної медико-санітарної допомоги".

4.Про внесення змін до рішення селищної ради від 11.02.2021 року № 3-18/VIII "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ "Центр надання адміністративних послуг" Катеринопільської селищної  ради".

5.Про затвердження технічних документацій із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

6.Про надання дозволів на розроблення технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

7.Про надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок  під закладами освіти Катеринопільської селищної ради.

8.Про припинення права користування  земельними ділянками.

9.Про надання дозволів на розроблення  проектів землеустрою  щодо відведення земельних ділянок  СТОВ ім. Шевченка, СТОВ  ″Агрокомплекс  ″Степанецьке″.

10.Про виділення земельної ділянки  частки (паю) в натурі (на місцевості)  за межами с. Гончариха  Ільїній Н.О.

11.Різне.

На сесію запрошуються депутати селищної ради, районної та обласної рад,старости сіл Катеринопільської територіальної громади, керівники установ та організацій, представники засобів масової інформації, громадські активісти, жителі сіл та селища, що увійшли до складу Катеринопільської територіальної громади

Апарат селищної ради та її виконавчого комітету