Шановні керівники підприємств, установ, закладів, організацій, фізичні особи – підприємці!

Дата: 15.04.2021 18:17

На виконання рішення виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради від 12.03.2021р №32 «Про проведення двомісячника благоустрою населених пунктів Катеринопільської територіальної громади» просимо організувати проведення благоустрою на прилеглих територіях до ваших підвідомчих та господарських об’єктів.

Також доводимо до вашого відома, що на території Катеринопільської територіальної громади щоп’ятниці запроваджуються санітарні дні по підтриманні благоустрою на підвідомчих і прилеглих територіях всіх суб’єктів господарювання, підприємницької діяльності, закладів освіти, охорони здоров’я і культури та просимо вас долучатися до них.

Виконавчий комітет селищної ради заздалегідь дякує всім, хто відгукнеться на прохання та візьме участь у благоустрою населених пунктів громади, за розуміння та співпрацю!