Селищний голова Володимир Коваленко вручив відеокамеру працівникам Катеринопільського селищного будинку культури та краєзнавчого музею

Дата: 16.04.2021 11:18

Фото без опису У Міжнародний день культури селищний голова Володимир Коваленко відзначив високий рівень майстерності творчих колективів Катеринопільського селищного будинку культури та краєзнавчого музею у час карантинних обмежень. Він відмітив їхній креативний підхід до роботи, коли вдалося швидко перелаштуватися на новий формат роботи та транслювати тематичні заходи, концерти, вистави онлайн, організовути та проводити конкурси в соціальних мережах. Саме колективом селищного будинку культури забезпечено проведення всіх культурних заходів з нагоди відзначення пам'ятних дат, державних та народних свят. Володимир АндрійовичФото без опису подякував їм за щоденну працю, за сумлінне служіння благородній справі, збереження та розвитку української культури і побажав міцного здоров’я, творчої наснаги, свіжих ідей та їх реалізації, маленьких і великих перемог. А щоб полегшити їхню роботу у підготовці концертів, вистав та всіх інших культуриних заходів, передав відеокамеру та штатив до неї.