Відбулося чергове засідання постійної комісії Катеринопільської селищної ради з питань регулювання земельних відносин, містобудування, екології, охорони навколишнього середовища.

Дата: 16.04.2021 11:00

Постійна депутатська комісія опрацювала низку проектів рішень, а це надання дозволів на виготовлення та затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження проектів та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), про припинення права користування земельними ділянками, про виділення земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості), про укладання договору оренди земельних ділянок під запроектованими польовими шляхами.

Після обговорення проектів рішень, члени комісії вирішили, винести питання на розгляд послідуючої сесії Катеринопільської селищної ради.