Шановні керівники та працівники закладів освіти, культури, охорони здоров’я, установ, організацій і підприємств різних форм власності, старости сіл Катеринопільської територіальної громади!

Дата: 20.04.2021 19:23

Фото без опису Проведення щорічної Всеукраїнської акції „За чисте довкілля “ стало традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

Катеринопільська селищна рада запрошує 23 квітня 2021 року провести День благоустрою на території громади з метою приведення її у належний санітарний стан, що зробить привабливими та миловидними краєвиди нашого рідного краю.