Місцева пожежна команда долучилась до благоустрою села

Дата: 21.04.2021 15:20

Лисичобалківська місцева пожежна команда в складі Олександра Домніцького, Володимира Манзюка, Віктора Волинця та Валерія Осіяна долучились до двомісячника по благоустрою, що триває на території Катеринопільської територіальної громади. Вони не тільки упорядкували будівлю пожежного посту та підвідомчу територію, а й зробили важливу справу - пофарбували в’їзний знак до села Лисича Балка, який є першим місцем, що бачать люди, приїжджаючи в село і відповідно від його вигляду формується перше враження про населений пункт.

Дякуємо місцевій пожежній команді с.Лисича Балка Катеринопільської селищної ради за свідому життєву позицію!