Працівники Катеринопільської селищної ради та жителі селища долучились до акції "За чисте довкілля"

Дата: 24.04.2021 12:36

23-24 квітня працівники Катеринопільської селищної ради  взяли участь у акції "За чисте довкілля", яка проходила в рамках двомісячника благоустрою та озеленення населених пунктів Катеринопільської територіальної громади. В результаті злагодженої роботи, прибрано узбіччя дороги біля автостанції і Пам'ятного знаку прикордонникам та впорядковано клумби на площі в центрі селища.

Катеринопільська селищна рада також щиро вдячна жителям Катеринополя, які відгукнулися на прохання долучитися до благоустрою селища. Завдяки їх праці, упорядковано квітники по вулицях Соборній, Ходюка, Сергія Єфремова, В'ячеслава Чорновола та біля пам'ятника Тарасу Шевченку.

Роботи з благоустрою Катеринопільської територіальної громади продовжуються і надалі. Долучайтесь! Двомісячник по благоустрою триває до 14 травня 2021 року.

Давайте разом зробимо нашу територіальну громаду привабливою та квітучою.