До уваги власників пасік, розміщених у межах населених пунктів Катеринопільської територіальної громади!

Дата: 25.04.2021 19:41

Відповідно до Закону України "Про бджільництво" та Державних санітарних правил "Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві", виробничий підрозділ Катеринопіль ТОВ "НВФ "Урожай" повідомляє про обробіток посівів пестицидами та отрутохімікатами в період з 26 квітня по 5 травня 2021 року на полях, що розташовані на території Катеринопільської  громади,зокрема буде проводитись обробіток посівів соняшнику із застосуванням препарату Мілонга, строк дії токсичності якого складає 2 доби.
 Виробничий підрозділ звертає увагу власників пасік, які розташовані в межах  територіальної громади, про небезпеку для бджіл у вказаний вище період та необхідність вивезення пасік у безпечне місце.