Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Вихованці дошкільних закладів освіти Катеринопільської громади "За чисте довкілля"

Дата: 26.04.2021 14:51

Вихованці закладів дошкільної освіти Катеринопільської територіальної громади   разом з вихователями взяли участь у Всеукраїнській акції "За чисте довкілля". У рамках акції проведено прибирання територій закладів, впорядкування зелених насаджень, висаджування декоративних кущів, облаштування городів та квітників щодо висаджування багаторічних квітів. Задачею вихователів було показати гарний приклад своїм вихованцям та залучити до дій на захист довкілля.