Привітання з Днем прикордонника України

Дата: 30.04.2021 10:05

Фото без описуШановні охоронці державних рубежів! Дорогі ветерани-прикордонники!

Прийміть від депутатського корпусу селищної ради та від мене особисто щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника України.

У час ворожої агресії проти нашої держави роль прикордонної служби значно зростає.

Ви - зразок професіоналізму, витримки й сміливості, Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь.

Без перебільшення, сьогодні від Вас залежить мир в Україні і спокій у кожній українській домівці

У день професійного свята висловлюємо Вам глибоку вдячність, дорогі ветерани прикордонної служби, та усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов'язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.

Бажаємо Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, миру, добра і злагоди.

Нехай любов до Батьківщини й людська шана надихають Вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народу.

З повагою,

Селищний голова                                                       Володимир Коваленко