На стадіоні "Колос" у селищі Катеринопіль відбувся турнір з міні-футболу

Дата: 30.04.2021 16:18

Фото без описуВчора, 29 квітня, у Всеукраїнський день футболу на стадіоні «Колос» в смт Катеринопіль відбувся турнір з міні-футболу. Учасниками змагань серед учнів ДЮСШ були команди з м.Звенигородка, м. Новоархангельск та смт. Катеринопіль. В першій грі між командами Звенигородка-Катеринопіль фінальний свисток головного судді матчу Медянівського Г.Ф. зафіксував рахунок 0-8 на користь Катеринопіля. В другій грі між командами Новоархангельск-Звенигородка рахунок був 3-0 на користь команди з Новоархангельська. В третій грі між командами Катеринопіль-Новоархангельск, вибороли перемогу юні катеринопільчани з рахунком 5-3.

Одними з кращих на турнірі визнали вихованців спортивної школи з Катеринопіля бомбардира Боянова Олександра з 4 забитими голами та воротаря Янкового Назара й набравши 6 очок вихованці ДЮСШ завоювали 1 місце.

2 місце вибороли футболісти з Новоархангельська.З цієї команди визнали кращого гравця Солодкого Віталія.

Третє місце зайняла команда з м. Звенигородка.

Бажаємо нашим спортсменам не зупинятись на досягнутому, і надалі показувати все кращі результати.

Миттєвості турніру можна переглянути тут