Привітання селищного голови Володимира Коваленка з Днем праці

Дата: 01.05.2021 12:13

Фото без описуШановні жителі Катеринопільської територіальної громади!

Щороку 1 травня в Україні святкується - День праці. Це свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, процвітання і благополуччя нашої Батьківщини. Адже чесна і добросовісна праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства.

Впевнений, що мешканці нашої громади  можуть і люблять сумлінно працювати, вкладають свої сили й талант у розбудову рідного краю. Майбутнє нашої територіальної громади, його соціальний і економічний розвиток залежать сьогодні від кожного з нас. І вирішувати проблеми ми зможемо лише за допомогою повсякденної, ефективної праці та самовіддачі.

Бажаю Вам, шановні земляки, щастя, здоров'я, весняного тепла і всіляких життєвих гараздів! Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким благополуччя, радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!

Зі святом!

З повагою,

Селищний голова                                                              Володимир Коваленко