Привітання селищного голови Володимира Коваленка з Воскресінням Христовим

Дата: 02.05.2021 00:26

Фото без описуШановні жителі та гості славного Катеринопільського краю!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету   та від себе особисто сердечно вітаю Вас з  найвеличнішим християнським святом – Воскресінням Христовим!

Цей особливий, святковий день спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

З настанням Великодніх  днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на краще майбутнє.

Вітаючи зі світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю  Вам добра, радості і спокою в душі.

Нехай Великодні дзвони наповнять наші серця вірою і надією, принесуть мир і спокій на українську землю, добробут і благополуччя кожній  родині!

Хай благословить та береже Господь наші сім’ї, наш край, рідну Україну!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

Селищний голова                                                                  Володимир Коваленко