Підписано Меморандум про співпрацю та партнерство

Дата: 05.05.2021 15:08

Фото без опису Сьогодні, селищний голова Володимир Коваленко підписав чотирьохсторонній Меморандум про співпрацю та партнерство між виконавчим комітетом Катеринопільської селищної ради,  БО "Благодійний фонд "МХП - Громаді", ТОВ "Науково-виробнича фірма  "Урожай" та  ВП Катеринопіль ТОВ "Науково-виробнича фірма "Урожай".

Метою Меморандуму є співпраця у сфері сприяння регіонального розвитку сільських громад та малих міст на території присутності МХП, а також залучення інших громадських організацій, донорів та бізнес-партнерів.

З метою досягнення цілей Меморандуму сторони в межах наявних можливостей здійснюватимуть реалізацію спільних проєктів та програм, громадських ініціатив та акцій спрямованих на:

розвиток людського капіталу;

підтримки громадського здоров'я;

розвиток спроможності громад;

збереження та відновлення екології.Фото без опису

Сторони, підписуючи Меморандум, зазначили важливість створення необхідних умов для розвитку громади.

Селищний голова подякував  за ініціативу сприяння розвитку Катеринопільської територіальної громади та запевнив на співпраці у реалізації передбачених цілей.