Оголошення про публічне громадське обговорення

Дата: 07.05.2021 15:27

Катеринопільська селищна рада проводить  засідання «круглого столу»  з обговорення проектів рішень селищної ради щодо оптимізації мережі закладів освіти громади.

Метою «круглого столу»  є обговорення актуальних проблем планування, модернізації мережі закладів освіти.

Під час заходу планується обговорити напрацьовані відділом освіти, молоді та спорту селищної ради проекти рішень щодо реорганізації, змін типів та найменувань закладів освіти.

До участі у заході запрошуються  депутати селищної ради, керівники закладів освіти, представники органів місцевого самоврядування, професійних громадських організацій, професійних спілок, органів громадського самоврядування учасників освітнього процесу закладів освіти, засобів масової інформації.

Засідання відбудеться 12 травня о 12.00 год. в актовій залі селищної ради (вул. Соборна, 12).

З метою дотримання протиепідемічних заходів (обмеженням кількості учасників) просимо до 10.00 год. 12 травня підтвердити свою участь у засіданні за наведеними нижче контактами з зазначенням організації, ПІБ, посади, кількості учасників.

Організаційні питання щодо проведення заходу забезпечує відділ освіти, молоді та спорту селищної ради (тел. 2-22-65  електронна адреса: sr.kater.ck@ukr.net).

Реєстрація учасників заходу з 11.00 до 12.00 год. за місцем його проведення.