Вчителі Катеринопільського ЗЗСО №2 провели урок звитяги біля Меморіалу Слави для учнів 11-х класів

Дата: 07.05.2021 15:00

Фото без опису Напередодні Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для учнів 11-х класів Катеринонопільського ЗЗСО №2, був проведений урок звитяги біля Меморіалу Слави. Вчителі історії Фартух П.С. та Коваленко В.В. розповіли учням про участь жителів Катеринопільщини у Другій світовій війні, про їхню боротьбу з окупантами та створення партизанських груп.

У пам’ять про загиблих у боротьбі з нацистами на території селища був зведений пам’ятник, де викарбувані всі прізвища односельців.

В кінці заходу учні поклали квіти до Меморіалу.