Привітали ветеранів Другої світової війни

Дата: 07.05.2021 14:59

Фото без опису Напередодні Дня пам’яті та примирення селищний голова Володимир Коваленко разом з головою Черкаської обласної ради Анатолієм Підгорним та депутатом обласної ради Олександром Коваленком відвідали ветеранів Другої світової війни, що проживають у Катеринопільській територіальній громаді.

На жаль, час не підвладний людині, і з року в рік ветеранів Другої світової війни стає все менше. На сьогодні в нашій громаді їх залишилось двоє. Це Поліщук Степан Макарович із Катеринополя та Уманський Степан Павлович із Новоселиці. Старенькі, але з великим душевним гартом люди, радо зустрічали гостей. Вони не дивлячись на свій поважний вік, так само цікавляться життям громади і хвилюються про долю своєї маленької батьківщини.Фото без опису

Спілкуючись з ними, стає зрозуміло, що для них День Перемоги це по-справжньому особливий день. Адже, вони є поколінням, яке на власному досвіді відчуло і роки війни, і довгі роки відбудови світу після фашистської навали та терору.

Посадовці привітали ветеранів з наступаючим святом та вручили святкові подарунки.