У Катеринопільській селищній раді триває підготовка до чергового пленарного засідання сесії.

Дата: 11.05.2021 12:04

Фото без описуОсновною складовою підготовчого процесу є засідання постійних комісій, які нещодавно відбулися. Юрій Колісник провів засідання комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та житлово-комунального господарства, а Лідія Мандрика провела засідання комісії з питань освіти, культури, охорони здоров'я, материнства та дитинства, у справах сім'ї, молоді та спорту. Депутати працювали над профільними питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд 7-ї сесії селищної ради VIII скликання.

Участь у засідання постійних комісій взяли селищний голова Володимир Коваленко, заступник селищного голови - начальник відділу соціального захисту населенняФото без опису та охорони здоров'я Ірина Міненко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Володимир Химич, начальник відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій Альона Радзівіл, головний спеціаліст сектору планування доходів, економічного розвитку, інвестицій та бухгалтерського обліку Ірина Штепан, начальник відділу земельних відносин, аграрних питань та екології Олександр Вовкотруб.